Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LC470DUH-FGP2

LC470DUH-FGP2 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LC470DUH-FGP2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC470DUH-FGP2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ψευδώνυμο | LC470DUH (FG)(P2) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
LC470DUH-FGP2 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Ψευδώνυμο | LC470DUH (FG)(P2) |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.1805×0.5415 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.5415×0.5415 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1039.68(H) × 584.82(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | 8.90Kgs (Typ.) |
| Θεραπευτική αγωγή | - |
LC470DUH-FGP2 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Ψευδώνυμο | LC470DUH (FG)(P2) |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.1805×0.5415 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.5415×0.5415 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1039.68(H) × 584.82(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | 8.90Kgs (Typ.) |
| Θεραπευτική αγωγή | - |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Απόκριση (ms) | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Λευκός Συντονισμός | Wx:0.279; Wy:0.297 |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.06B (8-bit + Dithering) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Λευκή ομοιομορφία | 1.54 (Max.)(9 points) |
| Εξωτερική ορατότητα | No |
| Διαπερατότητα | - |
| Τύπος 3D | 3D (Polarizer Glass) |
| Αντανάκλαση | - |
LC470DUH-FGP2 διεπαφής σήματος
| Ψευδώνυμο | LC470DUH (FG)(P2) |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.1805×0.5415 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.5415×0.5415 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1039.68(H) × 584.82(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | 8.90Kgs (Typ.) |
| Θεραπευτική αγωγή | - |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Απόκριση (ms) | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Λευκός Συντονισμός | Wx:0.279; Wy:0.297 |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.06B (8-bit + Dithering) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Λευκή ομοιομορφία | 1.54 (Max.)(9 points) |
| Εξωτερική ορατότητα | No |
| Διαπερατότητα | - |
| Τύπος 3D | 3D (Polarizer Glass) |
| Αντανάκλαση | - |
| Τροφοδοσία τάσης | 12.0V (Typ.) |
| Τρέχουσα προσφορά | 320/415mA (Typ./Max.) |
| Κατανάλωση | 3.84/4.80W (Typ./Max.) |
| Τάση λογικής | - |
| Θέση | - |
| Πίσσα | Pins |
| Ποσότητα | Pin Configuration |
LC470DUH-FGP2 backlight Σύστημα
| Ψευδώνυμο | LC470DUH (FG)(P2) |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.1805×0.5415 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.5415×0.5415 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1039.68(H) × 584.82(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | 8.90Kgs (Typ.) |
| Θεραπευτική αγωγή | - |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Απόκριση (ms) | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Λευκός Συντονισμός | Wx:0.279; Wy:0.297 |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.06B (8-bit + Dithering) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Λευκή ομοιομορφία | 1.54 (Max.)(9 points) |
| Εξωτερική ορατότητα | No |
| Διαπερατότητα | - |
| Τύπος 3D | 3D (Polarizer Glass) |
| Αντανάκλαση | - |
| Τροφοδοσία τάσης | 12.0V (Typ.) |
| Τρέχουσα προσφορά | 320/415mA (Typ./Max.) |
| Κατανάλωση | 3.84/4.80W (Typ./Max.) |
| Τάση λογικής | - |
| Θέση | Direct light type |
| Πίσσα | Pins |
| Ποσότητα | - |
| Αντικατάσταση | - |
| Σχήμα | - |
| Διάρκεια Ζωής | - |
