ED070NA-01H

| πίνακας Μοντέλο | ED070NA-01H |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| ED070NA-01H Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ενεργός χώρος | 153.6×90 mm |
| Περίγραμμα | 184.9×121.3×5.5 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (7H) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 70% |
| Οπτική γωνία | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H.
Τα CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "ED070NA-01H"
- CHIMEI INNOLUX ED070NA-01H
- Φύλλο δεδομένων ED070NA-01H
- Εικόνα ED070NA-01H
- Τιμή ED070NA-01H
- Διανομέας ED070NA-01H

