ED080NA-01A

| πίνακας Μοντέλο | ED080NA-01A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| ED080NA-01A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ενεργός χώρος | 162.048×121.536 mm |
| Περίγραμμα | 203.6×153.1×5.46 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (7H) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Οπτική γωνία | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/11.5/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A.
Τα CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "ED080NA-01A"
- CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A
- Φύλλο δεδομένων ED080NA-01A
- Εικόνα ED080NA-01A
- Τιμή ED080NA-01A
- Διανομέας ED080NA-01A

