ED060XG1

| πίνακας Μοντέλο | ED060XG1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | E Ink |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| πίνακας Τύπος | EPD |
| ED060XG1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ενεργός χώρος | 90.58×122.368 mm |
| Περίγραμμα | 101.8×138.4 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Grayscale (4-bit) |
| Οπτική γωνία | |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel Data (8-bit) , 34 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/22/-20V (Typ.)(VDD/VGG/VEE) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων E Ink ED060XG1.
Τα E Ink ED060XG1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων E Ink ED060XG1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των E Ink ED060XG1 ή άλλων LCD E Ink, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα E Ink ED060XG1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα E Ink ED060XG1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων E Ink ED060XG1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των E Ink ED060XG1 ή άλλων LCD E Ink, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα E Ink ED060XG1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "ED060XG1"
- E Ink ED060XG1
- Φύλλο δεδομένων ED060XG1
- Εικόνα ED060XG1
- Τιμή ED060XG1
- Διανομέας ED060XG1
