ED060XCD

| πίνακας Μοντέλο | ED060XCD |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | E Ink |
| Descrition | EPD ,6 inch, 758×1024 |
| πίνακας Τύπος | EPD |
| ED060XCD Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 758×1024 |
| Ενεργός χώρος | 90.58(H)×122.368(V) mm |
| Φωτεινότητα | - |
| Προβολή κατεύθυνσης | - |
| Οπτική γωνία | - |
| Χρώμα υποστήριξης | Grayscale |
| Βάρος | 28.0±3.0g |
| Ρυθμός καρέ | 85Hz |
| Διαμόρφωση | Rectangle |
| Σχέδιο Dim. | 101.8(H)×138.4(V) ×1.1(D) mm |
| Λόγος αντίθεσης | 15:1 (Typ.) (RF) |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Λειτουργία λειτουργίας | - |
| Πηγή φωτός | No B/L , W/O Driver |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 34 pins Parallel Data (8-bit) , FPC |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -25 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων E Ink ED060XCD.
Τα E Ink ED060XCD είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων E Ink ED060XCD ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των E Ink ED060XCD ή άλλων LCD E Ink, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα E Ink ED060XCD στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα E Ink ED060XCD είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων E Ink ED060XCD ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των E Ink ED060XCD ή άλλων LCD E Ink, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα E Ink ED060XCD στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "ED060XCD"
- E Ink ED060XCD
- Φύλλο δεδομένων ED060XCD
- Εικόνα ED060XCD
- Τιμή ED060XCD
- Διανομέας ED060XCD

