NL204153AM21-24A

| πίνακας Μοντέλο | NL204153AM21-24A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 2048×1536 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NL204153AM21-24A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | SA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 433.152×324.864 mm |
| Περίγραμμα | 457×350 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Grayscale (10-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (4 ch, 10-bit) , 104 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων NLT NL204153AM21-24A.
Τα NLT NL204153AM21-24A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NLT NL204153AM21-24A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NLT NL204153AM21-24A ή άλλων LCD NLT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NLT NL204153AM21-24A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα NLT NL204153AM21-24A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NLT NL204153AM21-24A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NLT NL204153AM21-24A ή άλλων LCD NLT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NLT NL204153AM21-24A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NL204153AM21-24A"
- NLT NL204153AM21-24A
- Φύλλο δεδομένων NL204153AM21-24A
- Εικόνα NL204153AM21-24A
- Τιμή NL204153AM21-24A
- Διανομέας NL204153AM21-24A

