NL204153AC21-09

| πίνακας Μοντέλο | NL204153AC21-09 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 2048×1536 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NL204153AC21-09 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 433.152×324.864 mm |
| Περίγραμμα | 457×350×37 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 750:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 14/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit) , 80 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων NEC NL204153AC21-09.
Τα NEC NL204153AC21-09 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL204153AC21-09 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL204153AC21-09 ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL204153AC21-09 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα NEC NL204153AC21-09 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL204153AC21-09 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL204153AC21-09 ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL204153AC21-09 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NL204153AC21-09"
- NEC NL204153AC21-09
- Φύλλο δεδομένων NL204153AC21-09
- Εικόνα NL204153AC21-09
- Τιμή NL204153AC21-09
- Διανομέας NL204153AC21-09
