NL204153BM21-05A

| πίνακας Μοντέλο | NL204153BM21-05A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 2048×1536 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NL204153BM21-05A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | SA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 433.152×324.864 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Grayscale (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων NEC NL204153BM21-05A.
Τα NEC NL204153BM21-05A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL204153BM21-05A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL204153BM21-05A ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL204153BM21-05A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα NEC NL204153BM21-05A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL204153BM21-05A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL204153BM21-05A ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL204153BM21-05A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NL204153BM21-05A"
- NEC NL204153BM21-05A
- Φύλλο δεδομένων NL204153BM21-05A
- Εικόνα NL204153BM21-05A
- Τιμή NL204153BM21-05A
- Διανομέας NL204153BM21-05A
