N156HHE-GA1

| πίνακας Μοντέλο | N156HHE-GA1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| N156HHE-GA1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Φωτεινότητα | 300 (Typ.)(cd/m²) |
| Οπτική γωνία | 85/85/60/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Καλή προβολή στο | - |
| Βάθος χρώματος | 16.7M 94% (CIE1931) |
| Σχήμα περιγράμματος | - |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120Hz |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Περίγραμμα (mm) | 359.5 × 206.5 × 3.2 (H×V×D) |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία εργασίας | TN, Normally White, Transmissive |
| Απάντηση | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Οπίσθιο φωτισμό | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 3.3V (Typ.) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων INNOLUX N156HHE-GA1.
Τα INNOLUX N156HHE-GA1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX N156HHE-GA1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX N156HHE-GA1 ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX N156HHE-GA1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα INNOLUX N156HHE-GA1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX N156HHE-GA1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX N156HHE-GA1 ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX N156HHE-GA1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "N156HHE-GA1"
- INNOLUX N156HHE-GA1
- Φύλλο δεδομένων N156HHE-GA1
- Εικόνα N156HHE-GA1
- Τιμή N156HHE-GA1
- Διανομέας N156HHE-GA1
