N156HGE-PB1

| πίνακας Μοντέλο | N156HGE-PB1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| N156HGE-PB1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 344.16×193.59 mm |
| Περίγραμμα | 353.87×216.45×1.07 mm |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 650:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Χρόνος απόκρισης | 3/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1.
Τα CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "N156HGE-PB1"
- CHIMEI INNOLUX N156HGE-PB1
- Φύλλο δεδομένων N156HGE-PB1
- Εικόνα N156HGE-PB1
- Τιμή N156HGE-PB1
- Διανομέας N156HGE-PB1

