N156HGE-EAL

| πίνακας Μοντέλο | N156HGE-EAL |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| N156HGE-EAL Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 344.16(H)×193.59(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 359.5(H)×223.8(V) ×3.2(D) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 24%), Hard coating (3H) |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρόνος απόκρισης | 3/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/20/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | TN, Normally White, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 94% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Στυλ φόρμας | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων INNOLUX N156HGE-EAL.
Τα INNOLUX N156HGE-EAL είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX N156HGE-EAL ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX N156HGE-EAL ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX N156HGE-EAL στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα INNOLUX N156HGE-EAL είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX N156HGE-EAL ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX N156HGE-EAL ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX N156HGE-EAL στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "N156HGE-EAL"
- INNOLUX N156HGE-EAL
- Φύλλο δεδομένων N156HGE-EAL
- Εικόνα N156HGE-EAL
- Τιμή N156HGE-EAL
- Διανομέας N156HGE-EAL
