LTM12C505

| πίνακας Μοντέλο | LTM12C505 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C505 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 245.76×184.32 mm |
| Περίγραμμα | 261×199 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 250:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων TOSHIBA LTM12C505.
Τα TOSHIBA LTM12C505 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TOSHIBA LTM12C505 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TOSHIBA LTM12C505 ή άλλων LCD TOSHIBA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TOSHIBA LTM12C505 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα TOSHIBA LTM12C505 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TOSHIBA LTM12C505 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TOSHIBA LTM12C505 ή άλλων LCD TOSHIBA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TOSHIBA LTM12C505 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTM12C505"
- TOSHIBA LTM12C505
- Φύλλο δεδομένων LTM12C505
- Εικόνα LTM12C505
- Τιμή LTM12C505
- Διανομέας LTM12C505

