LTM12C324C

| πίνακας Μοντέλο | LTM12C324C |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C324C Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 245.76×184.32 mm |
| Περίγραμμα | 261×197.5×4.9 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 140:1 (Min.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 35/35/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων TOSHIBA LTM12C324C.
Τα TOSHIBA LTM12C324C είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TOSHIBA LTM12C324C ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TOSHIBA LTM12C324C ή άλλων LCD TOSHIBA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TOSHIBA LTM12C324C στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα TOSHIBA LTM12C324C είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TOSHIBA LTM12C324C ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TOSHIBA LTM12C324C ή άλλων LCD TOSHIBA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TOSHIBA LTM12C324C στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTM12C324C"
- TOSHIBA LTM12C324C
- Φύλλο δεδομένων LTM12C324C
- Εικόνα LTM12C324C
- Τιμή LTM12C324C
- Διανομέας LTM12C324C

