LTM12C505B

| πίνακας Μοντέλο | LTM12C505B |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C505B Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 245.76×184.32 mm |
| Περίγραμμα | 260.8×198.4×5.3 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 150:1 (Min.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Toshiba Matsushita LTM12C505B.
Τα Toshiba Matsushita LTM12C505B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Toshiba Matsushita LTM12C505B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Toshiba Matsushita LTM12C505B ή άλλων LCD Toshiba Matsushita, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Toshiba Matsushita LTM12C505B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Toshiba Matsushita LTM12C505B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Toshiba Matsushita LTM12C505B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Toshiba Matsushita LTM12C505B ή άλλων LCD Toshiba Matsushita, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Toshiba Matsushita LTM12C505B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTM12C505B"
- Toshiba Matsushita LTM12C505B
- Φύλλο δεδομένων LTM12C505B
- Εικόνα LTM12C505B
- Τιμή LTM12C505B
- Διανομέας LTM12C505B

