LS027T8FD02

| πίνακας Μοντέλο | LS027T8FD02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 320×220 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS027T8FD02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Ενεργός χώρος | 59.01×33 mm |
| Περίγραμμα | 64.1×43.135 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 200:1 (Typ.)(Transmissive) 9.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Full color , CIE1931 70% |
| Χρόνος απόκρισης | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 35/35/30/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | No B/L |
| Διασύνδεση σήματος | TFT Specific Analog RGB , 24 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0/-7.0V (Typ.)(VDD/VSS) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS027T8FD02.
Τα SHARP LS027T8FD02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS027T8FD02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS027T8FD02 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS027T8FD02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS027T8FD02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS027T8FD02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS027T8FD02 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS027T8FD02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS027T8FD02"
- SHARP LS027T8FD02
- Φύλλο δεδομένων LS027T8FD02
- Εικόνα LS027T8FD02
- Τιμή LS027T8FD02
- Διανομέας LS027T8FD02

