Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LS027T8FD02

LS027T8FD02 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LS027T8FD02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 320×220 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS027T8FD02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
LS027T8FD02 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 320(RGB)×220 |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Delta |
| Πυκνότητα pixel | 145 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0615×0.1844 mm (H×V) |
| Βάρος | 17.7g (Max.) |
| Επιφάνεια | Hard coating (2H) |
| Ενεργός χώρος | 59.01×33 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 64.1×43.135 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 2.144 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LS027T8FD02 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Λόγος αντίθεσης | 9.5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Εμφάνιση χρώματος | Full color () |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 35/35/30/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Διαπερατότητα | 5.47% (Typ.)(with Polarizer) |
| Αντανακλαστικότητα | 1.3/2.0% (Min./Typ.) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | Y |
LS027T8FD02 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | Yes (U/D, L/R) |
LS027T8FD02 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
LS027T8FD02 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | Analog |
|---|---|
| Κλάση σήματος | TFT Specific Analog RGB |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 5.0/-7.0V (Typ.)(VDD/VSS) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 0.91/0.92mA (Typ.)(IDD/ISS) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
