LS027B4DH01

| πίνακας Μοντέλο | LS027B4DH01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 400×240 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS027B4DH01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Reflective |
| Ενεργός χώρος | 58.8×35.28 mm |
| Περίγραμμα | 62.8×42.82 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 14:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome (1-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 60/60/60/60 (Min.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | No B/L |
| Διασύνδεση σήματος | SPI , 10 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0/5.0V (Typ.)(VDD/VDDA) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS027B4DH01.
Τα SHARP LS027B4DH01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS027B4DH01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS027B4DH01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS027B4DH01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS027B4DH01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS027B4DH01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS027B4DH01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS027B4DH01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS027B4DH01"
- SHARP LS027B4DH01
- Φύλλο δεδομένων LS027B4DH01
- Εικόνα LS027B4DH01
- Τιμή LS027B4DH01
- Διανομέας LS027B4DH01
