Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LS027B4DH01

LS027B4DH01 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LS027B4DH01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 400×240 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS027B4DH01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
| Παρατηρήσεις | Memory LCD, HR TFT, Super low power consumption |
LS027B4DH01 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 400×240 (WQVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | Rectangle |
| Πυκνότητα pixel | 172 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 15:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.147×0.147 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.147×0.147 mm (H×V) |
| Βάρος | 9.4g (Typ.) |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 58.8×35.28 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 62.8×42.82 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 1.53 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LS027B4DH01 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | Reflective |
|---|---|
| Λόγος αντίθεσης | 14:1 (Typ.) (Reflective) |
| Εμφάνιση χρώματος | Monochrome (1-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 60/60/60/60 (Min.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.307; Wy:0.330 |
| Αντανακλαστικότητα | 18% (Typ.) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | Y |
LS027B4DH01 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Αντίστροφη σάρωση | No |
|---|---|
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 50/175uW (Typ.)(display/update) |
LS027B4DH01 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
LS027B4DH01 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | SPI |
|---|---|
| Κλάση σήματος | SPI |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 5.0/5.0V (Typ.)(VDD/VDDA) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
