B173HTN01.1

| πίνακας Μοντέλο | B173HTN01.1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B173HTN01.1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 381.89×214.81 mm |
| Περίγραμμα | 398.1×233.3×6 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H), Reflection 4.3% (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B173HTN01.1.
Τα AUO B173HTN01.1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B173HTN01.1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B173HTN01.1 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B173HTN01.1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B173HTN01.1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B173HTN01.1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B173HTN01.1 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B173HTN01.1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B173HTN01.1"
- AUO B173HTN01.1
- Φύλλο δεδομένων B173HTN01.1
- Εικόνα B173HTN01.1
- Τιμή B173HTN01.1
- Διανομέας B173HTN01.1
