B173HAN01.3

| πίνακας Μοντέλο | B173HAN01.3 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B173HAN01.3 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 381.888(H)×214.812(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 398.1(H)×250.5(V) ×4(D) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 72% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Στυλ φόρμας | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B173HAN01.3.
Τα AUO B173HAN01.3 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B173HAN01.3 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B173HAN01.3 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B173HAN01.3 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B173HAN01.3 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B173HAN01.3 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B173HAN01.3 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B173HAN01.3 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B173HAN01.3"
- AUO B173HAN01.3
- Φύλλο δεδομένων B173HAN01.3
- Εικόνα B173HAN01.3
- Τιμή B173HAN01.3
- Διανομέας B173HAN01.3
