B173HAN03.0

| πίνακας Μοντέλο | B173HAN03.0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B173HAN03.0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος (mm) | 381.888 × 214.812 (H×V) |
| Περίγραμμα (mm) | - |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Απάντηση | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Καλή προβολή στο | Symmetry |
| Λειτουργία εργασίας | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Βάθος χρώματος | 16.2M |
| Οπίσθιο φωτισμό | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Σχήμα περιγράμματος | - |
| Ρυθμός ανανέωσης | 144Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | eDP (4 Lanes) , Connector |
| Τροφοδοσία τάσης | 3.3V (Typ.) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B173HAN03.0.
Τα AUO B173HAN03.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B173HAN03.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B173HAN03.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B173HAN03.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B173HAN03.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B173HAN03.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B173HAN03.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B173HAN03.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B173HAN03.0"
- AUO B173HAN03.0
- Φύλλο δεδομένων B173HAN03.0
- Εικόνα B173HAN03.0
- Τιμή B173HAN03.0
- Διανομέας B173HAN03.0
