S088SWX03NB

| πίνακας Μοντέλο | S088SWX03NB |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| S088SWX03NB Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Σειρά | 8.8寸1280*320 |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 8.8 inch, 1280*320, 400nits 40pins, LVDS interface, Bar panel |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, Bar Shape LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 1280×320 |
| Αναλογία απεικόνισης | >3:1 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 216.95 (W) × 54.24 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 229.66 (W) × 67.5 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 3.7 mm |
| LC οικογένεια | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 400 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 65/55/65/65 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρώμα Ποσό | 16.7M |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | LVDS |
| Διακοσμητικές ακίδες | 40 Pins |
| Οθόνη αφής | Touch Optional |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -10 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CDTECH S088SWX03NB.
Τα CDTECH S088SWX03NB είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CDTECH S088SWX03NB ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CDTECH S088SWX03NB ή άλλων LCD CDTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CDTECH S088SWX03NB στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CDTECH S088SWX03NB είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CDTECH S088SWX03NB ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CDTECH S088SWX03NB ή άλλων LCD CDTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CDTECH S088SWX03NB στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "S088SWX03NB"
- CDTECH S088SWX03NB
- Φύλλο δεδομένων S088SWX03NB
- Εικόνα S088SWX03NB
- Τιμή S088SWX03NB
- Διανομέας S088SWX03NB
