S088HWU03HP

| πίνακας Μοντέλο | S088HWU03HP |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1920×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| S088HWU03HP Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 8.8 inch Bar display, 1920* 480, 600nits, 40pins, MIPI I/F, Bar display |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Bar Shape LCD, IPS LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 1920×480 |
| Αναλογία απεικόνισης | >3:1 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 218.88 (W) × 54.72 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 231.3 (W) × 64.3 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 6.4 mm |
| LC οικογένεια | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 600 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα Ποσό | 16.7M |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | MIPI |
| Διακοσμητικές ακίδες | 40 Pins |
| Οθόνη αφής | Touch Optional |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CDTECH S088HWU03HP.
Τα CDTECH S088HWU03HP είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CDTECH S088HWU03HP ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CDTECH S088HWU03HP ή άλλων LCD CDTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CDTECH S088HWU03HP στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CDTECH S088HWU03HP είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CDTECH S088HWU03HP ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CDTECH S088HWU03HP ή άλλων LCD CDTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CDTECH S088HWU03HP στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "S088HWU03HP"
- CDTECH S088HWU03HP
- Φύλλο δεδομένων S088HWU03HP
- Εικόνα S088HWU03HP
- Τιμή S088HWU03HP
- Διανομέας S088HWU03HP
