Επισκόπηση
Προσδιορισμός
NDS0708001280-31

NDS0708001280-31 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | NDS0708001280-31 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NDS0708001280-31 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
NDS0708001280-31 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 215 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 10:16 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.03925×0.11775 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.11775×0.11775 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 94.2×150.72 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 104.32×161.67 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 2.6/4.19 (Typ./Max.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Without |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
NDS0708001280-31 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 350 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Λευκή παραλλαγή | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
NDS0708001280-31 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
NDS0708001280-31 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 5S5P |
| Λάμπα σχήμα | Array |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 3.0/5.5V (Min./Max.) |
NDS0708001280-31 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | DDK - FF12-31A-R11B, Pitch:0.3 mm, Pin:31 pins |
