NDS0708001280-31

| πίνακας Μοντέλο | NDS0708001280-31 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NDS0708001280-31 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 94.2×150.72 mm |
| Περίγραμμα | 104.32×161.67×4.19 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 5S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SEBO NDS0708001280-31.
Τα SEBO NDS0708001280-31 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SEBO NDS0708001280-31 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SEBO NDS0708001280-31 ή άλλων LCD SEBO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SEBO NDS0708001280-31 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SEBO NDS0708001280-31 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SEBO NDS0708001280-31 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SEBO NDS0708001280-31 ή άλλων LCD SEBO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SEBO NDS0708001280-31 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NDS0708001280-31"
- SEBO NDS0708001280-31
- Φύλλο δεδομένων NDS0708001280-31
- Εικόνα NDS0708001280-31
- Τιμή NDS0708001280-31
- Διανομέας NDS0708001280-31
