M236H7-L01

| πίνακας Μοντέλο | M236H7-L01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| M236H7-L01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 521.28×293.22 mm |
| Περίγραμμα | 544.8×320.5×21 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (7H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX M236H7-L01.
Τα CHIMEI INNOLUX M236H7-L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX M236H7-L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX M236H7-L01 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX M236H7-L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX M236H7-L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX M236H7-L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX M236H7-L01 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX M236H7-L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "M236H7-L01"
- CHIMEI INNOLUX M236H7-L01
- Φύλλο δεδομένων M236H7-L01
- Εικόνα M236H7-L01
- Τιμή M236H7-L01
- Διανομέας M236H7-L01

