M236HFE-L30

| πίνακας Μοντέλο | M236HFE-L30 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| M236HFE-L30 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 521.28×293.22 mm |
| Περίγραμμα | 544.8×320.5 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 14 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30.
Τα CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "M236HFE-L30"
- CHIMEI INNOLUX M236HFE-L30
- Φύλλο δεδομένων M236HFE-L30
- Εικόνα M236HFE-L30
- Τιμή M236HFE-L30
- Διανομέας M236HFE-L30

