LTN154AT01-101

| πίνακας Μοντέλο | LTN154AT01-101 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTN154AT01-101 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 331.2×207 mm |
| Περίγραμμα | 344×222×6.5 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 300:1 (Min.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 45/45/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTN154AT01-101.
Τα SAMSUNG LTN154AT01-101 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN154AT01-101 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN154AT01-101 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN154AT01-101 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTN154AT01-101 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN154AT01-101 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN154AT01-101 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN154AT01-101 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTN154AT01-101"
- SAMSUNG LTN154AT01-101
- Φύλλο δεδομένων LTN154AT01-101
- Εικόνα LTN154AT01-101
- Τιμή LTN154AT01-101
- Διανομέας LTN154AT01-101

