LTN153W1

| πίνακας Μοντέλο | LTN153W1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.3 inch, 1280×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTN153W1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 334.08×200.44 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | CCFL |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTN153W1.
Τα SAMSUNG LTN153W1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN153W1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN153W1 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN153W1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTN153W1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN153W1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN153W1 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN153W1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTN153W1"
- SAMSUNG LTN153W1
- Φύλλο δεδομένων LTN153W1
- Εικόνα LTN153W1
- Τιμή LTN153W1
- Διανομέας LTN153W1

