LTM340YP03

| πίνακας Μοντέλο | LTM340YP03 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP03 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 799.8×333.72 mm |
| Περίγραμμα | 804.1×353.91 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 3000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , sRGB 100% |
| Χρόνος απόκρισης | TBD |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (4 Lanes) , 51 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTM340YP03.
Τα SAMSUNG LTM340YP03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTM340YP03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTM340YP03 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTM340YP03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTM340YP03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTM340YP03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTM340YP03 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTM340YP03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTM340YP03"
- SAMSUNG LTM340YP03
- Φύλλο δεδομένων LTM340YP03
- Εικόνα LTM340YP03
- Τιμή LTM340YP03
- Διανομέας LTM340YP03

