LTM340YP02-Q01

| πίνακας Μοντέλο | LTM340YP02-Q01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP02-Q01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 3440(RGB)×1440 |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος (mm) | 799.8 × 334.8 (H×V) |
| Περίγραμμα (mm) | 811.5 × 357 × 18.1 (H×V×D) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Απάντηση | 14 (Typ.)(G to G) ms |
| Καλή προβολή στο | Symmetry |
| Λειτουργία εργασίας | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Βάθος χρώματος | 16.7M 99% (sRGB) |
| Οπίσθιο φωτισμό | 4 strings WLED , 30K hours , No Driver |
| Μάζα | 5.94Kgs (Max.) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | eDP (4 Lanes) , Connector , 50 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 12.0V (Typ.) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTM340YP02-Q01.
Τα SAMSUNG LTM340YP02-Q01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTM340YP02-Q01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTM340YP02-Q01 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTM340YP02-Q01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTM340YP02-Q01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTM340YP02-Q01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTM340YP02-Q01 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTM340YP02-Q01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTM340YP02-Q01"
- SAMSUNG LTM340YP02-Q01
- Φύλλο δεδομένων LTM340YP02-Q01
- Εικόνα LTM340YP02-Q01
- Τιμή LTM340YP02-Q01
- Διανομέας LTM340YP02-Q01
