LS026Q7UX01

| πίνακας Μοντέλο | LS026Q7UX01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.6 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS026Q7UX01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transflective |
| Ενεργός χώρος | 52.8×39.6 mm |
| Περίγραμμα | 58.5×48.1×1.64 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.)(Transmissive) 3.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 9/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | 5S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (1 data lane) , 27 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/2.85V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS026Q7UX01.
Τα SHARP LS026Q7UX01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS026Q7UX01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS026Q7UX01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS026Q7UX01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS026Q7UX01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS026Q7UX01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS026Q7UX01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS026Q7UX01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS026Q7UX01"
- SHARP LS026Q7UX01
- Φύλλο δεδομένων LS026Q7UX01
- Εικόνα LS026Q7UX01
- Τιμή LS026Q7UX01
- Διανομέας LS026Q7UX01
