LS026Q3DX01

| πίνακας Μοντέλο | LS026Q3DX01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.6 inch, 240×320 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS026Q3DX01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 38.88×51.84 mm |
| Περίγραμμα | 45.7×64.45 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 55 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1S3P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | MDDI (2 data lanes) , 61 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/2.9V (Typ.)(VDDIO/VDDC) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS026Q3DX01.
Τα SHARP LS026Q3DX01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS026Q3DX01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS026Q3DX01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS026Q3DX01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS026Q3DX01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS026Q3DX01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS026Q3DX01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS026Q3DX01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS026Q3DX01"
- SHARP LS026Q3DX01
- Φύλλο δεδομένων LS026Q3DX01
- Εικόνα LS026Q3DX01
- Τιμή LS026Q3DX01
- Διανομέας LS026Q3DX01
