LQ088Y3DG01

| πίνακας Μοντέλο | LQ088Y3DG01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ088Y3DG01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 192×115.2 mm |
| Περίγραμμα | 216×137 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Διασύνδεση σήματος | CMOS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LQ088Y3DG01.
Τα SHARP LQ088Y3DG01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ088Y3DG01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ088Y3DG01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ088Y3DG01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LQ088Y3DG01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ088Y3DG01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ088Y3DG01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ088Y3DG01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LQ088Y3DG01"
- SHARP LQ088Y3DG01
- Φύλλο δεδομένων LQ088Y3DG01
- Εικόνα LQ088Y3DG01
- Τιμή LQ088Y3DG01
- Διανομέας LQ088Y3DG01
