LQ088K9LA02

| πίνακας Μοντέλο | LQ088K9LA02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ088K9LA02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transflective |
| Ενεργός χώρος | 209.28×78.48 mm |
| Περίγραμμα | 231.6×94.7 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Antireflection |
| Λόγος αντίθεσης | 360:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Χρόνος απόκρισης | 5/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | RSDS (1 Channel) , 70 pins |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LQ088K9LA02.
Τα SHARP LQ088K9LA02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ088K9LA02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ088K9LA02 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ088K9LA02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LQ088K9LA02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ088K9LA02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ088K9LA02 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ088K9LA02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LQ088K9LA02"
- SHARP LQ088K9LA02
- Φύλλο δεδομένων LQ088K9LA02
- Εικόνα LQ088K9LA02
- Τιμή LQ088K9LA02
- Διανομέας LQ088K9LA02

