LQ043Y1DX01B

| πίνακας Μοντέλο | LQ043Y1DX01B |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×800 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ043Y1DX01B Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 56.16×93.6 mm |
| Περίγραμμα | 62.46×105.9 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 900:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 65K , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 8S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB , 45 pins |
| Τάση εισόδου | 3.0/2.6V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LQ043Y1DX01B.
Τα SHARP LQ043Y1DX01B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ043Y1DX01B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ043Y1DX01B ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ043Y1DX01B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LQ043Y1DX01B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ043Y1DX01B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ043Y1DX01B ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ043Y1DX01B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LQ043Y1DX01B"
- SHARP LQ043Y1DX01B
- Φύλλο δεδομένων LQ043Y1DX01B
- Εικόνα LQ043Y1DX01B
- Τιμή LQ043Y1DX01B
- Διανομέας LQ043Y1DX01B
