LQ043T3DX0F

| πίνακας Μοντέλο | LQ043T3DX0F |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T3DX0F Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 95.04×53.856 mm |
| Περίγραμμα | 105.5×67.2 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 9S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LQ043T3DX0F.
Τα SHARP LQ043T3DX0F είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ043T3DX0F ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ043T3DX0F ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ043T3DX0F στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LQ043T3DX0F είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ043T3DX0F ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ043T3DX0F ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ043T3DX0F στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LQ043T3DX0F"
- SHARP LQ043T3DX0F
- Φύλλο δεδομένων LQ043T3DX0F
- Εικόνα LQ043T3DX0F
- Τιμή LQ043T3DX0F
- Διανομέας LQ043T3DX0F
