LQ029T3DW02

| πίνακας Μοντέλο | LQ029T3DW02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.9 inch, 240×427 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ029T3DW02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 35.64×63.41 mm |
| Περίγραμμα | 40.9×74.4 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating |
| Λόγος αντίθεσης | 1500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Χρόνος απόκρισης | 9/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1S4P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 42 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LQ029T3DW02.
Τα SHARP LQ029T3DW02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ029T3DW02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ029T3DW02 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ029T3DW02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LQ029T3DW02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ029T3DW02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ029T3DW02 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ029T3DW02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LQ029T3DW02"
- SHARP LQ029T3DW02
- Φύλλο δεδομένων LQ029T3DW02
- Εικόνα LQ029T3DW02
- Τιμή LQ029T3DW02
- Διανομέας LQ029T3DW02

