LQ030B3UX02

| πίνακας Μοντέλο | LQ030B3UX02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×400 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ030B3UX02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 38.88×64.8 mm |
| Περίγραμμα | 44.88×74.9 mm |
| Επιφάνεια | Clear |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 75% |
| Χρόνος απόκρισης | 11/24 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | 1S5P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | CPU , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 2.8/2.8V (Typ.)(VDDIO/VCC) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LQ030B3UX02.
Τα SHARP LQ030B3UX02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ030B3UX02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ030B3UX02 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ030B3UX02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LQ030B3UX02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ030B3UX02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ030B3UX02 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ030B3UX02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LQ030B3UX02"
- SHARP LQ030B3UX02
- Φύλλο δεδομένων LQ030B3UX02
- Εικόνα LQ030B3UX02
- Τιμή LQ030B3UX02
- Διανομέας LQ030B3UX02

