LP140WX1-TL02

| πίνακας Μοντέλο | LP140WX1-TL02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1280×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP140WX1-TL02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 305.28×183.168 mm |
| Περίγραμμα | 320×199×5.5 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG.Philips LCD LP140WX1-TL02.
Τα LG.Philips LCD LP140WX1-TL02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LP140WX1-TL02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LP140WX1-TL02 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LP140WX1-TL02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG.Philips LCD LP140WX1-TL02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LP140WX1-TL02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LP140WX1-TL02 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LP140WX1-TL02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LP140WX1-TL02"
- LG.Philips LCD LP140WX1-TL02
- Φύλλο δεδομένων LP140WX1-TL02
- Εικόνα LP140WX1-TL02
- Τιμή LP140WX1-TL02
- Διανομέας LP140WX1-TL02
