Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LP140WX1-TL02

LP140WX1-TL02 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LP140WX1-TL02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1280×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP140WX1-TL02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LP140WX1 (TL)(02) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LP140WX1-TL02 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1280(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 106 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 15:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0795×0.2385 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2385×0.2385 mm (H×V) |
| Βάρος | 415g (Typ.) |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Ενεργός χώρος | 305.28×183.168 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 308.5×186.3 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 320×199 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 5.2/5.5 (Typ./Max.) mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Τρύπες και στηρίγματα | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LP140WX1-TL02 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 200 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LP140WX1-TL02 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 5.3W (Typ.) |
LP140WX1-TL02 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | CCFL |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 1 pcs |
| Λάμπα σχήμα | Straight |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 15K(Min.) (Hours) |
| Τάση λαμπτήρα | 640/675/880V (Min./Typ./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 2.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Λειτουργική συχνότητα λυχνίας | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Τάση εκκίνησης της λυχνίας | 1180/1415V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 4.2/4.5W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
LP140WX1-TL02 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 320mA (Typ.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 1.1W (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | UJU - IS100-C30R-C15, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
