LP140WH8-TPH1

| πίνακας Μοντέλο | LP140WH8-TPH1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH8-TPH1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 309.4×173.95 mm |
| Στυλ σχήματος | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LP140WH8-TPH1.
Τα LG Display LP140WH8-TPH1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LP140WH8-TPH1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LP140WH8-TPH1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LP140WH8-TPH1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LP140WH8-TPH1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LP140WH8-TPH1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LP140WH8-TPH1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LP140WH8-TPH1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LP140WH8-TPH1"
- LG Display LP140WH8-TPH1
- Φύλλο δεδομένων LP140WH8-TPH1
- Εικόνα LP140WH8-TPH1
- Τιμή LP140WH8-TPH1
- Διανομέας LP140WH8-TPH1
