LP140WH8-TPC2

| πίνακας Μοντέλο | LP140WH8-TPC2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH8-TPC2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 309.4×173.95 mm |
| Περίγραμμα | 320.4×205.1×3.6 mm |
| Στυλ σχήματος | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LP140WH8-TPC2.
Τα LG Display LP140WH8-TPC2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LP140WH8-TPC2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LP140WH8-TPC2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LP140WH8-TPC2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LP140WH8-TPC2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LP140WH8-TPC2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LP140WH8-TPC2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LP140WH8-TPC2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LP140WH8-TPC2"
- LG Display LP140WH8-TPC2
- Φύλλο δεδομένων LP140WH8-TPC2
- Εικόνα LP140WH8-TPC2
- Τιμή LP140WH8-TPC2
- Διανομέας LP140WH8-TPC2

