LM645RU1A

| πίνακας Μοντέλο | LM645RU1A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM645RU1A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1428.48×803.52 mm |
| Περίγραμμα | 1452.3×828.5×30.8 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 5000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 7 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | V-by-One 16 lane , 107 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM645RU1A.
Τα PANDA LM645RU1A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM645RU1A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM645RU1A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM645RU1A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM645RU1A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM645RU1A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM645RU1A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM645RU1A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM645RU1A"
- PANDA LM645RU1A
- Φύλλο δεδομένων LM645RU1A
- Εικόνα LM645RU1A
- Τιμή LM645RU1A
- Διανομέας LM645RU1A

