LM645DU2A

| πίνακας Μοντέλο | LM645DU2A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM645DU2A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1428.48×803.52 mm |
| Περίγραμμα | 1457.28×835.22×36.5 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 5000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 120Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM645DU2A.
Τα PANDA LM645DU2A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM645DU2A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM645DU2A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM645DU2A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM645DU2A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM645DU2A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM645DU2A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM645DU2A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM645DU2A"
- PANDA LM645DU2A
- Φύλλο δεδομένων LM645DU2A
- Εικόνα LM645DU2A
- Τιμή LM645DU2A
- Διανομέας LM645DU2A

