LM215DT7A

| πίνακας Μοντέλο | LM215DT7A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM215DT7A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 476.64×268.11 mm |
| Περίγραμμα | 495.6×292.2×10.8 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 15S4P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM215DT7A.
Τα PANDA LM215DT7A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM215DT7A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM215DT7A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM215DT7A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM215DT7A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM215DT7A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM215DT7A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM215DT7A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM215DT7A"
- PANDA LM215DT7A
- Φύλλο δεδομένων LM215DT7A
- Εικόνα LM215DT7A
- Τιμή LM215DT7A
- Διανομέας LM215DT7A
