LM215DB-T03

| πίνακας Μοντέλο | LM215DB-T03 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM215DB-T03 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 476.64×268.11 mm |
| Περίγραμμα | 495.6×292.2×10.92 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 12S10P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM215DB-T03.
Τα PANDA LM215DB-T03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM215DB-T03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM215DB-T03 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM215DB-T03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM215DB-T03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM215DB-T03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM215DB-T03 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM215DB-T03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM215DB-T03"
- PANDA LM215DB-T03
- Φύλλο δεδομένων LM215DB-T03
- Εικόνα LM215DB-T03
- Τιμή LM215DB-T03
- Διανομέας LM215DB-T03

