LM101FF1L01

| πίνακας Μοντέλο | LM101FF1L01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| πίνακας Τύπος | IGZO TFT-LCD |
| LM101FF1L01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 1200(RGB)×1920 , WUXGA |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Περιοχή εμφάνισης | 135.36(W)×216.576(H) mm |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Μέγεθος περιγράμματος | 142.32(W)×227.376(H) ×3.69(D) mm |
| Επιφάνεια | - |
| Λάμψη | 450 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | - |
| Λειτουργία προβολής | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Τύπος λάμπας | 4 strings WLED , Without Driver |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Βάρος πίνακα | 129/139g (Typ./Max.) |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (4 data lanes) , 34 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -25 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM101FF1L01.
Τα PANDA LM101FF1L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM101FF1L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM101FF1L01 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM101FF1L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM101FF1L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM101FF1L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM101FF1L01 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM101FF1L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM101FF1L01"
- PANDA LM101FF1L01
- Φύλλο δεδομένων LM101FF1L01
- Εικόνα LM101FF1L01
- Τιμή LM101FF1L01
- Διανομέας LM101FF1L01

