LM116LF2L01

| πίνακας Μοντέλο | LM116LF2L01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | IGZO TFT-LCD |
| LM116LF2L01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 256.32(H)×144.18(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 263.4(H)×157.6(V) ×4.5(D) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | WLED , 10K hours , With LED Driver |
| Στυλ φόρμας | - |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 30 pins eDP (1 Lane) , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: -10 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM116LF2L01.
Τα PANDA LM116LF2L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM116LF2L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM116LF2L01 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM116LF2L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM116LF2L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM116LF2L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM116LF2L01 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM116LF2L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM116LF2L01"
- PANDA LM116LF2L01
- Φύλλο δεδομένων LM116LF2L01
- Εικόνα LM116LF2L01
- Τιμή LM116LF2L01
- Διανομέας LM116LF2L01

