LC650DUF-FGA2

| πίνακας Μοντέλο | LC650DUF-FGA2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC650DUF-FGA2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1428.5×803.5 mm |
| Περίγραμμα | 1461.6×842.5 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 68% |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 120Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (4 ch, 8/10-bit) , 92 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC650DUF-FGA2.
Τα LG Display LC650DUF-FGA2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC650DUF-FGA2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC650DUF-FGA2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC650DUF-FGA2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC650DUF-FGA2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC650DUF-FGA2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC650DUF-FGA2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC650DUF-FGA2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC650DUF-FGA2"
- LG Display LC650DUF-FGA2
- Φύλλο δεδομένων LC650DUF-FGA2
- Εικόνα LC650DUF-FGA2
- Τιμή LC650DUF-FGA2
- Διανομέας LC650DUF-FGA2
